Určete si, kdy Vám máme zavolat. Jméno a příjmení:
nebo se rovnou ptejte
na čísle: 220 105 344

O webu Hypotéky-hypotéka.cz

Zřizovatelem a provozovatelem webu Hypotéky-Hypotéka.cz je nezávislá servisní a poradenská společnost Quentis Group a.s. wholesale jerseys

QUENTIS GROUP, a. s., je právnickou osobou – akciovou společností, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložce 10386, IČ:26871564. Společnost  spolupracuje se všemi významnými bankovními a pojišťovacími domy působícími na českém finančním trhu. Cílem společnosti je poskytovat  svým klientům odborné poradenství a  asistenční a servisní služby při výběru a užívání finančních a pojistných produktů.  Hlavním mottem společnosti je její nezávislost na konkrétní finanční instituci.

Aktuálně

 

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST v rámci skupiny Quentis Group


AktuálněREFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY - Kolik ušetříte?

Novinka - HYPOTÉKA OD 2,5 %

AKCE - VYŘÍZENÍ HYPOTÉKY ZDARMA

Unicredit Bank - Revoluční hypotéka

ÚROKOVÉ SAZBY • „PŘEVRATNÁ HYPOTÉKA“ – úroková sazba je odvozena od jednoměsíční úrokové sazby na mezibankovním trhu PRIBOR plus pevné marže banky, která je stejná po celou dobu splatnosti. Mezi další výhody patří možnost předčasně splácet (pouze za poplatek 1% z jistiny úvěru) a možnost kdykoliv přejít na fixní sazbu. Celá akce je podpořena marketingovou kampaní. Více informací najdete v metodice UCB.


 

Kolik potřebujete půjčit?